COVID-19

Vážení zákazníci, vzhľadom k pandémii, ktorá zasiahla aj Európsku úniu vrátane Slovenska, sme nútení v záujme ochrany zdravia spoločne nás všetkých a v súvistlosti s verejnými opatreniami, ktoré so sebou nesie šíriaci sa vírus, upraviť režim činnosti našej spoločnosti. Naďalej je však naším cieľom vám poskytovať dodávky výrobkov a služieb k vašej spokojnosti. Upravený režim spočíva od 18.1.2021 v týchto opatreniach:

 

  1. Na poskytnutie rady, objednanie tovaru apod. sme vám k dispozícii na našich telefónnych linkách a mailových adresách v pracovné dni od 8:00 do 14:00
  2. Objednávky na kotly, plynové radiátory a náhradné diely príjímame ako je vyššie uvedené a ich dodávky riešime výlučne prepravnou službou, nie osobným predajom.
  3. Ak je to možné, pri prevzatí tovaru od kuriérskych a iných prepravných spoločností uprednostnite prosím platbu za tovar bezhotovostne a to buď platobným bankovým prevodom na účet na základe zaslanej faktúry na vami udanú adresu alebo platbou kartou na dobierku.

 

Veríme, že čoskoro sa, vďaka dodržiavaniu vyhlásených pravidiel ochrany zdravia a vzájomným rešpektom, onedlho situácia vráti do normálnych koľají.


Ing. Henrich Balejík

konateľ spoločnosti

MTH s.r.o.

Šúrska 5

900 01 Modra